Taneční víkend v Boskovicích

29.05.2015 19:00

Ve westernovém městečku se opět budou po 3 dny učit všechny druhy country dance s osvědčenými lektory ! Podrobnosti zavčasu dodám, pojeďte s námi, kdokoliv máte chuť - líbit se to bude i úplným nováčkům :)

tančí a učí se country tance, couple dance a line dance a že je žánr rozmanitý se můžete přesvědčit i z tohoto videa z let minulých :) https://www.youtube.com/watch?v=aM8c065yJNE&feature=youtu.be

Fotky z minulých ročníků i u nás ve fotogalerii....

Lektoři :

Ivan Bartůněk

 

   Odroku 1980 se intenzivně věnuje country tancování. Ač povoláním pedagog, patří mezi přední odborníky na country tance v České republice. Dvacet tři let vedl v Brně taneční soubory. Nejdříve soubor Dostavník a 17 let soubor La Quadrilla - trojnásobný mistr republiky v country tancích. Třináct let spolupracuje s Asociací dětských tanečních souborů, jako lektor mnoha seminářů a porotce dětských tanečních soutěží. Působí jako lektor country tanců, skotských, řeckých, line dance a couple dance, základů taneční techniky, základů choreografie a základů callerování na mnoha seminářích po celé republice určené pro pedagogy, vedoucí tanečních souborů, členy tanečních souborů, taneční mistry a cvičitele.
   Je autorem celé řady metodických materiálů. Od roku 1990 vede kurzy country tanců pro veřejnost v Brně.
   Více než třicet let působí jako caller na stovkách country bálů u nás, ale i v Německu, Rakousku a Chorvatsku. Již šestým rokem organizuje ve spolupráci s CK Tušla velice úspěšný týdenní pobyt s výukou country tanců v Chorvatsku na Makarské riviéře.


Michal „Dingo“ Janák (Community Dancers Brno, LDC Karolína Brno)

 

Dingo - Michal Janak   Tanci se aktivně věnuje od roku 1998, od této doby prošel různými tanečními styly a několika tanečními skupinami. Od roku 2001 dlouhodobě působí jako klubový caller Square Dance a lektor Line Dance v tanečním klubu Community Dancers Brno a Karolína Brno. Každoročně společně s Community Dancers Brno připravuje pravidelné taneční semináře Line Dance - Moravia Line, konané v malebném prostředí Českomoravské vysočiny. V současnosti spolu s Michaelou Krajíčkovou pořádá víkendové taneční semináře nesoucí název Line Dance Weekend.

Michaela Krajíčková (LDC Karolína Brno)

 

Michaela Krajickova   Tanci se věnuje 12 let. Line Dance vyučuje od roku 2001. V témže roce zakládá, pod patronací organizace Orel, taneční skupinu Karolína Brno, jejíž je vedoucí a choreografkou. Úzce spolupracuje s brněnským tanečním klubem Community Dancers Brno, který každoročně pořádá na podzim akci Moravia Line, kde pomáhá s výukou. V současnosti spolu s  Michalem „Dingem“ Janákem pořádá taneční line dance víkendy v Jiříkovicích u Brna.

 

Kontakt

Dana Jedličková

alabama@post.cz

SVČ Animo
28.října 713
Žamberk
56401

704 445 088

Vyhledávání

ALABAMA country dance© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode